Repertuar

Naszą pasją jest folklor, taniec i śpiew w artystycznym opracowaniu. Efektem tego zamiłowania są prezentacje pełne żywiołowości, liryzmu i piękna polskiego folkloru. Śpiewamy i tańczymy w bajecznie kolorowych, oryginalnych strojach różnych regionów Polski. A nasze występy za każdym razem dostarczają wiele radości i niezapomnianych przeżyć.
Jesteśmy dumni, że poprzez swoją działalność dbamy o przetrwanie naszego największego dziedzictwa - polskiej kultury.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  • Nasz repertuar obejmuje wszystkie polskie tańce narodowe i tańce regionalne, a także pieśni i przyśpiewki z różnych stron Polski.

  • Posiadamy bogaty program bożonarodzeniowy, prezentujący najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. W repertuarze znajdują się również pieśni patriotyczne

  • Oferujemy współpracę ze szkołami, organizując w ramach programu ochrony dziedzictwa kulturowego, pokazy i naukę polskich tańców narodowych i regionalnych wraz z prezentacją pięknych strojów ludowych. Bierzemy też udział w takich uroczystościach jak: rocznice, jubileusze, konferencje, audycje i warsztaty dla dzieci. Z przyjemnością weźmiemy udział w organizowanych przez firmy imprezach promocyjno-reklamowych. Wdzięk i uroda naszych tancerzy ozdobią targi, bankiety i sympozja.

  • Potrafimy umilić każdą imprezę biesiadną. Zapewniamy wesołą zabawę, tańce i wspólne śpiewanie.

Będzie nam miło tańczyć i śpiewać dla Państwa!

Grafika Strony internetowe Paweł Kawka